Gotówka domówka Poddasze użytkowe ? czy warto?
06

Grudzień

5 lat ago

Poddasze użytkowe ? czy warto?

Poddasze użytkowe ? czy warto?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_nieruchomosci54.jpgProjekty domów, które mają użytkowe poddasze, posiadają szereg zalet. Takie rozwiązanie okazuje się szczególnie korzystne w przypadku niedużych domów, gdzie znaczenie ma odpowiednie wykorzystanie całej dostępnej powierzchni.

Dom z użytkowym poddaszem będzie miał taki sam metraż jak budynek parterowy, jednak zajmie mniej miejsca. Dlatego sprawdzi się między innymi na niewielkiej działce. Takie domy łatwo także podzielić na strefy dzienną i nocną. Na parterze zazwyczaj znajduje się salon i kuchnia, a na górze sypialnie. Ekonomiczne wykorzystanie powierzchni sprawia także, że budowa domu z użytkowym poddaszem może okazać się bardziej opłacalna pod względem finansowym.

Jednocześnie wykorzystanie poddasza jest tańsze niż budowa domu z dwóch kondygnacjach. Z tego powodu poddasze użytkowe to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Powinno przekonać inwestorów, których interesują przede wszystkim funkcjonalne, praktyczne projekty o raczej umiarkowanych kosztach realizacji.

Zobacz także inne nasze artykuły tematyczne

Tag:
admin Administrator