Create an image of your own brand.

We deal with the below sections of the internet. Click on the section for details.

Web Page
E-Commerce
Web Design
Marketing

A few of our projects

Join the group of satisfied customers.

Feedback from our customers

What do our customers value and why do they recommend our services to their friends?

Z firmą Foxsoft pracuję już kilka lat. Bardzo sobie chwalę tę współpracę. Pan Michał projektował stronę internetową mojej firmy oraz reklamę na Facebooku. Miałam możliwość wyboru wyglądu strony i grafiki oraz w trakcie projektowania cały czas byliśmy w kontakcie, więc projekty zostały zrobione dokładnie tak, jak chciałam. Realizacja była szybka, a cena bardzo atrakcyjna. Kiedy czegoś potrzebuję, bardzo szybko dostaję fachową pomoc. Bardzo polecam firmę Foxsoft i Pana Michała jako sumiennego i szybkiego współpracownika, który zawsze jest dostępny i można niego liczyć w każdej sprawie.

Małgorzata Filipowicz

Z firmą FoxSoft pracuję już kilka lat. Pan Michał projektował moją stronę internetową i niedawno proste rozwiązanie sklepu internetowego. Zawsze, kiedy chcę wprowadzić zmiany służy swoją pomocą i wiedzą dla jak najlepszego efektu i rezultatu. Polecam serdecznie współpracę z firmą FoxSoft jako solidnego i elastycznego partnera w biznesie.

Katarzyna Wnękowska Coach (Nie) Spełnionych Kobiet i właścicielka Kataliza Coaching

Jeśli ważna jest dla kogoś sprawna komunikacja z osobami tworzącymi stronę, otwartość na wprowadzanie zmian, które rodzą się podczas tworzenia, a także wsparcie przy poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i terminowość, to polecam Foxsoft.

Anna

Z firmą FOXSOFT miałam przyjemność pracować już dwukrotnie i muszę przyznać, że z projektu na projekt współpracą przebiegała sprawniej. Zamówienia były zrealizowane na czas i zgodnie z wytycznymi. W obliczu jakiś trudności, niezrozumienia funkcjonalności strony, zawsze dostawałam fachową pomoc i wsparcie, co jest niezwykle cenne, szczególnie kiedy nie jest się w tym obszarze fachowcom. Szczerze polecam i zachęcam do współpracy z firmą FOXSOFT.

Magdalena Perz

Z firmą FOXSOFT pracuję od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna i bardzo dynamiczna obsługa, duża elastyczność oraz cierpliwość w trakcie pracy. Bardzo ważne było dla mnie wsparcie techniczne już po zakończeniu projektu, otrzymywałam szybkie, wyczerpujące odpowiedzi i podpowiedzi – było i jest to dla mnie niezmiernie ważne. Bardzo polecam!

Aneta Chochół-Kiss

Elegant. Clean. Simple.

Every customer deserves a clean and nice product,
Therefore we try to provide the most satisfying final effect.

Last step to cooperation.

You have a question and maybe a ready idea?
Report to us and we will take care of the rest.

Phone: +48 885 312 376
Working days 8:00 - 20:00

E-mail contact (24/7): info@foxsoft.pl

Cześć, w czym możemy pomóc ?