Gotówka domówka Czy warto inwestować w kawalerkę?
06

Grudzień

5 lat ago

Czy warto inwestować w kawalerkę?

Czy warto inwestować w kawalerkę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

nieruchomosci (16)Kawalerka to małe, jednopokojowe mieszkanie. Dla wielu osób jest to pierwsze mieszkanie w życiu, przede wszystkim ze względu na korzystną cenę. Czy zakup takiej nieruchomości jest rzeczywiście korzystny?

Inwestowanie w kawalerkę na pewno nie ma sensu z punktu wiedzenia osób, które np. planują w bliskim czasie założenie rodziny. Jest to mieszkanie przeznaczone dla jednej lub najwyżej dwóch osób. Jednocześnie niektórych inwestorów po prostu nie stać na większy lokal i z tego powodu właśnie decydują się na zainwestowanie w kawalerkę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takie mieszkanie sprzedać w przyszłości, kiedy będzie potrzebny większy lokal.

Warto także pamiętać, że kawalerka może być dobrą inwestycją dla osób, które chcą kupić nieruchomość pod wynajem. Takie mieszkania cieszą się dosyć dużym zainteresowaniem i w związku z tym bez większego problemu można znaleźć chętnych najemców. Dotyczy to przede wszystkim większych miast, gdzie każdego roku przyjeżdża wielu studentów, a także osób poszukujących pracy.

Zobacz także inne nasze artykuły tematyczne

Tag:
admin Administrator